Vítejte v našem svatebním salonu ve Vsetíně.

V našem salonu najdete krásné svatební šaty ve velikosti 34-50 různých stylů a střihů. Půjčovné jednotlivých modelů je různé, ceny se pohybují 5 900 Kč – 12 900 Kč. Najdete u nás šaty značky Jarice, MaryBride – Elody, MaryBella, Sposa Toscana, Madora. Některé modely jsou publikované na našich stránkách (v kategorii e-shop). Uvedené ceny jsou již prodejní! Na našich stránkách také naleznete šaty, které jsou určené k výprodeji.

Pro více informací přejděte na webové stránky www.salon-margaret.cz

Zabýváme se především prodejem nových svatebních šatů za velmi přijatelné ceny od 9 900 Kč! Můžete si u nás nechat ušít šaty na mírů – všechny modely, které je možné ušít jsou vystaveny na našich stránkách. V salonu máme přes 40 nových modelů skladem, které jsou určeny zejména k prodeji!
Dále u nás najdete šatičky pro družičky v různých velikostech, výzdobu na celou svatbu, půjčovnu dekorací, půjčovnu saténových potahů a mašlí, a také širokou nabídku grafického zpracování oznámení, dárků pro hosty nebo rodiče, etikety a mnoho dalšího!

Chceme, aby od nás odešla nevěsta vždy maximálně spokojená a tak se snažíme vyhovět v každém přání nevěsty. Není pro nás problém objednat model, který se vám líbí (např. ve velikosti menší) přímo ve Vaší velikosti. Tak budete mít šaty svých snů! Chcete si půjčit krásně bílé šaty? U nás máte jistotu, že si půjčujete nové modely. Ty které již byly zapůjčeny jsou určeny k výprodeji a budou nahrazeny novými!

Jsme firma zabývající se ruční výrobou svíček ze 100% přírodního rostlinného vosku, jehož předností je, že neobsahuje petrolej ani žádné ropné přísady na rozdíl od parafínu, který se získává při destilaci ropy. V roce 2016 jsme náš sortiment rozšířili o speciální svatební svíčky s potiskem a také o další svatební sortiment (svatební oznámení, etikety, noviny…). V roce 2017 jsme se rozhodli otevřít prodejnu s našimi výrobky, kde také naleznete svatební šaty k zapůjčení či prodeji, doplňky na svatební výzdobu, svatební oznámení a mnoho dalšího. Budeme se těšit na vaši návštěvu.
Od 10.1.2018 je nově otevřený svatební salon Margaret ve Vsetíně.
Pro vyšší spokojenost našich zákazníku krásně naše svíčky ozdobíme dřevěnou dekorací a složitější tvary zabalíme do celofánového sáčku.
Všechny naše svíčky jsou aromatické a k jejich výrobě využíváme aromata určená k výrobě svíček. Dle individuální domluvy lze objednat svíčku bez aromat. Stačí nás kontaktovat na e-mail uvedený v kontaktech.

Výhody našich produktů:

 Déletrvající hoření svíčky oproti parafínovým
 Při hoření nevznikají spaliny
 Každá svíčka je originál – díky krystalické struktuře
 Dárkové balení