Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá, 9–17 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
OBCHODNÍ PODMÍNKY

Tyto obchodní podmínky se vztahují na všechny vaše nákupy v našem e-shopu svatby-margaret.cz a upřesňují vše, co smíme a můžeme my i vy, naši zákazníci.


1. Úvodem

1.1. V obchodních podmínkách se budou opakovat níže uvedené pojmy. Pojďme si vyjasnit, co znamenají.

• Prodávající je Markéta Zádrapová, IČ 02536323, se sídlem Lidečko 523, 756 15 Lidečko, Česká republika, zapsána v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Vsetín, e-mail: info@svatby-margaret.cz. Pokud používáme slovo „my“, myslíme tím prodávajícího.

• Kupující je každý, ať už spotřebitel nebo podnikatel, kdo nakupuje na e-shopu. Pokud používáme oslovení „vy“, myslíme tím kupující spotřebitele i podnikatele. Pokud budeme mít na mysli výhradně kupujícího–spotřebitele nebo výhradně kupujícího-podnikatele, v textu podmínek je výslovně uvedeme.

• E-shop je internetový obchod dostupný prostřednictvím webového rozhraní pod doménovým jménem svatby-margaret.cz.

• Objednávkou se rozumí zboží, které si u nás plánujete zakoupit.

• Zboží na míru je zboží, které je individuálně upraveno podle vašich přání (např. svatební oznámení nebo svíčka s vlastním textem).

• Zkratka VOP označuje tyto obchodní podmínky.

1.2. VOP upravují podmínky nakupování na e-shopu včetně zásad ochrany vašich osobních údajů. Pro e-shop, VOP i objednávky používáme český jazyk.

1.3. Na nákupy se budou vztahovat VOP platné a účinné v době odeslání objednávky a to i přesto, že mohou být v budoucnu nahrazeny novým zněním.

1.4. Bohužel nemůžeme garantovat, že e–shop bude dostupný nepřetržitě, zejména z nutnosti občasné údržby software a hardware jejich provozovateli.

1.5. Obchodní podmínky nevylučují individuální ujednání o podmínkách nákupu.


2. Nákup na e-shopu

2.1. Pro nákup na e-shopu nevyžadujeme vytvoření uživatelského účtu. Objednávky se odesílají přímo z webového rozhraní e-shopu.

2.2. Pro odeslání objednávky od vás potřebujeme znát objednávané zboží a jeho množství, způsob platby a způsob doručení. Pokud jste kupující–spotřebitel tak i vaše jméno a příjmení, doručovací a fakturační adresu, telefonní kontakt a e–mailový kontakt. Pokud jste kupující–podnikatel, potřebujeme znát vaše jméno a příjmení nebo název společnosti, IČ a DIČ, doručovací adresu a fakturační adresu, telefonní kontakt a e-mailový kontakt.

2.3. Odesláním objednávky na e–shopu dochází mezi námi a vámi k uzavření kupní smlouvy. Přijetí objednávky hned potvrdíme.

2.4. Při objednávce zboží míru musíme nejprve ověřit, zda zvládneme dodat vše, jak si přejete. Proto k uzavření kupní smlouvy dojde potvrzením objednávky. O potvrzení či nepotvrzení objednávky vás vyrozumíme do 3 pracovních dnů na e-mail, který jste uvedli v objednávce. V e-mailu uvedeme také dobu, kterou budeme potřebovat, než objednávku připravíme k osobnímu vyzvednutí nebo k předání přepravní společnosti, jinak platí lhůty uvedené v 4.3.

2.5. Tyto obchodní podmínky tvoří nedílnou součást každé kupní smlouvy, proto je nutné, abyste si je před odesláním objednávky pečlivě přečetli.

2.6. Pokud si ujednáme něco odlišně od VOP (např. dobu dodání v poznámce objednávky), poté, co změnu odsouhlasíme, má přednost před VOP.

2.7. Pokud by se stalo, že některou ze zaslaných faktur neuhradíte, budeme mít za to, že o zboží nemáte zájem a budeme mít tak právo od kupní smlouvy odstoupit.


3. Platba za zboží a dodání

3.1. Pro dodání objednaného zboží, pokud se nejedná o zboží na míru, můžete zvolit některý z následujících způsobů doručení:

a. Osobní odběr na adrese Horní Lideč 90, Horní Lideč 756 12 (budova nádraží ČD Horní Lideč) nebo na adrese Smetanova 970, Vsetín 755 01 (kancelář Vsetín – parkoviště Jednota) pouze po předchozí domluvě.

V případě osobního doručení vyžadujeme uhrazení ceny bezhotovostním převodem předem na účet č. 321759114/0300. Objednávku nachystáme k vyzvednutí do 3 dnů pracovních dnů od přijetí platby na náš účet. O nachystání objednávky vás vyrozumíme e–mailem nebo sms zprávou.

Při osobním vyzvednutí zboží nehradíte jakékoliv náklady na dopravu. Pouze cenu objednaného zboží.

b. Doručení prostřednictvím přepravní společnosti Zásilkovna nebo PPL. Při doručení přepravní společností vyžadujeme úhradu objednávky předem bezhotovostním převodem před odesláním objednávky na účet č. 321759114/0300, kdy se hradí náklady na dopravu pro společnost Zásilkovna nebo PPL – podle aktuálního ceníku, uvedeného při objednávce. Objednávku předáváme přepravní společnosti do 5 pracovních dnů od připsání částky na bankovní účet.

3.2. Pokud se po zaplacení objednávky rozhodnete pro změnu způsobu doručení zboží, bude potřeba dodatečně uhradit náklady na doručení přepravní společností podle 3.1.b.

3.3. Pokud objednávka obsahuje i zboží vyrobené pro Vás na míru, vždy platí pro celou zakázku dodací lhůta delší, tj. podle čl. 4.


4. Platba a dodání zboží na míru

4.1. Zboží na míru budeme vytvářet přímo pro vás, bude obsahovat vámi zvolené texty, barvy či design.

4.2. Protože se jedná o originální a individuální zboží, vyžadujeme uhrazení celé ceny za zboží předem, podle pokynů v potvrzovacím e-mailu dle bodu 2.4 bezhotovostním převodem na účet č. 321759114/0300.

4.3. Do vaší objednávky se pustíme ihned po přijetí platby, protože do 3 pracovních dnů od přijetí platby vám zašleme návrh designu k odsouhlasení. Po dalších nejvýše 10 pracovních dnech bude zboží připraveno k vyzvednutí nebo předání přepravní společnosti. O tom vás samozřejmě vyrozumíme e-mailem nebo telefonicky.

4.4. U zboží na míru nabízíme:

a. Osobní odběr na adrese Horní Lideč 90, Horní Lideč 756 12 (budova nádraží ČD Horní Lideč) nebo na adrese Smetanova 970, Vsetín 755 01 (kancelář Vsetín – parkoviště Jednota) pouze po předchozí domluvě.

Při osobním vyzvednutí zboží nehradíte jakékoliv náklady na dopravu.

b. Doručení prostřednictvím přepravní společnosti Zásilkovna nebo PPL. V takovém případě se k ceně za zboží připočítávají navíc náklady na dopravu pro společnost Zásilkovna nebo PPL – podle aktuálního ceníku, uvedeného při objednávce.

4.5. Pokud se po zaplacení objednávky rozhodnete pro změnu způsobu doručení zboží, bude potřeba dodatečně uhradit náklady na doručení přepravní společností podle 4.4.b.


5. Cena za zboží

5.1. Ceny uvedené v e-shopu jsou konečné a včetně DPH. Může se stát, že budete mít k dispozici slevový kupón. Při jeho použití se cena sníží o příslušnou částku nebo část.

5.2. Slevové kupóny poskytujeme našim věrným zákazníkům a partnerům a každý z nich může být použit pouze jednou. Nerozlišujeme, zda je kupující oprávněn k jeho použití, proto slevu získá ten, kdo kupon použije při objednávce jako první.

5.3. Přijímáme platby pouze v Kč.

5.4. Ohledně každé platby vám zašleme e–mailem fakturu. Při platbě bezhotovostním převodem nezapomeňte uvést variabilní symbol z faktury.

5.5. Částka na faktuře je splatná bezhotovostně a ve lhůtě uvedené na faktuře. 4


6. Výměna a vrácení zboží

6.1. Někdy se může stát, že vám omylem zašleme zboží, které jste si neobjednali, nebo zboží, které je poškozené. Pak nás stačí kontaktovat e–mailem nebo telefonicky a zaslat nám nepoškozené a nepoužité zboží v původním balení zpět na adresu Markéta Zádrapová, Lidečko 523, 756 15 Lidečko nebo je, po předchozí domluvě, předat osobně adrese Horní Lideč 90, Horní Lideč 756 12 (budova nádraží ČD Horní Lideč) nebo na adrese Smetanova 970, Vsetín 755 01 (kancelář Vsetín – parkoviště Jednota). Ihned po jeho obdržení vám zašleme správnou zásilku. Slibujeme. Poštovné v takovém případě hradíme my.

6.2. Také chápeme, že se vám objednané zboží nemusí líbit nebo odpovídat vašim představám. Respektujeme výsostné právo kupujících–spotřebitelů vrátit zboží bez uvedení důvodu do 14 dnů od jeho převzetí. Opět platí, že nám stačí zaslat nepoškozené a nepoužité zboží v původním balení zpět na adresu Markéta Zádrapová, Lidečko 523, 756 15 Lidečko nebo je, po předchozí domluvě, předat osobně adrese Horní Lideč 90, Horní Lideč 756 12 (budova nádraží ČD Horní Lideč) nebo na adrese Smetanova 970, Vsetín 755 01 (kancelář Vsetín – parkoviště Jednota). Ihned po jeho obdržení vám vrátíme zaplacenou cenu za zboží.

6.3. Při vrácení zboží podle odstavce 6.2 nezapomeňte přiložit písemné oznámení a kopii faktury. Jeho vzor je na konci těchto podmínek. Nevadí nám, pokud nám oznámení zašlete zvlášť e-mailem a přiložíte scan faktury. Netrváme na papírové formě.

6.4. Zboží na míru, které nemá vady nebo chyby, není možné vrátit podle bodu 6.2 a odstoupit od smlouvy proto, že se jedná o zboží, které je vytvořeno dle vašeho přání nebo přizpůsobeno pro vaši osobu.


7. Vady zboží a reklamace

7.1. Pokud by se na zboží, které jsme vám zaslali, objevila vada, v průběhu 24 měsíců od převzetí můžete zboží reklamovat.

7.2. Pro kupující–podnikatele je reklamační lhůta 12 měsíců.

7.3. Není možné reklamovat vadu, která vznikla kvůli nesprávnému užívání, poškozením nebo přiměřeným opotřebením.

7.4. Takové zboží nám doručte stejně jako v případě dle bodu 6.1 s oznámením, ve kterém vadu popíšete, s originálem faktury. Dejte nám také vědět, které řešení podle 7.7 si přejete, pokud nebude možné vadu odstranit. V tomto případě už papírovou formu oznámení budeme požadovat.

7.5. Vaši reklamaci se budeme snažit vyřídit co nejdříve. Nejpozději do 30 dnů. O výsledku a možnostech vyzvednutí či doručení vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.

7.6. Pokud bude možné vadu odstranit, odstraníme ji.

7.7. Pokud nebude možné ji odstranit, zašleme vám nové zboží, zašleme vám zboží i s vadou a vrátíme vám část ceny za zboží nebo si zboží necháme a vrátíme vám celou cenu. 


8. Nakládání s vašimi osobními údaji

8.1. Pokud jste fyzickou osobou, zbystřete, tato část se vás týká. Odesláním objednávky totiž začneme zpracovávat vaše osobní údaje.

8.2. Provozovatel je správcem vybraných osobních údajů – jméno a příjmení, adresa bydliště nebo doručovací adresa, IČ, e-mail, telefonní číslo (pro zjednodušení budeme nadále používat zkratku „osobní údaje“).

8.3. Osobní údaje budou zpracovávány výhradně za účelem naplnění našich závazků z kupní smlouvy – tj. přijetí a administrace objednávky, odeslání zboží, komunikace ohledně objednávky, reklamační řízení a pro případný spor (těm se budeme snažit maximálně předcházet) – a to podobu nezbytně nutnou, tj. 2 roky od zaslání zboží, což je reklamační lhůta, nejdéle však 3 roky od zaslání objednávky, takto dlouho trvá promlčecí lhůta. Poté osobní údaje zlikvidujeme.

8.4. Osobní údaje předáme pouze přepravní společnosti, aby mohlo být zboží doručeno až k vám, jinak slibujeme, že je nikomu nepředáme.

8.5. Vámi poskytnuté osobní údaje budou pravdivé a přesné. Abychom i my měli k dispozici aktuální údaje, můžeme se vás čas od času zeptat, zda se u vás něco nezměnilo.

8.6. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě neautomatizovaným způsobem.

8.7. Pokud byste se domnívali, že provádíme zpracování vašich osobních údajů, které je v rozporu s ochranou vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, např. jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, můžete nás požádat o vysvětlení e-mailem na adresu info@svatby-margaret.cz,

8.8. Kdykoliv se také můžete obrátit přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů, budete-li mít pocit, že vaše údaje zpracováváme jinak, než bychom měli.

8.9. Pokud nás požádáte o informaci o rozsahu či způsobu zpracování osobních údajů, kdykoliv vám tuto informaci poskytneme prostřednictvím e-mailu info@svatby-margaret.cz.


9. Závěrem

9.1. Pokud by mezi námi náhodou došlo ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, který se nám nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, můžete podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2. Email: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz.

9.2. Veškeré právní vztahy vznikající na základě nebo v souvislosti s kupní smlouvou nebo VOP se řídí právním řádem České republiky, zejména zákonem č. 89/2012 Sb., 6 občanským zákoníkem, a zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to bez ohledu na to, odkud byl přístup k nim realizován. K řešení případných sporů vzniklých v souvislosti s těmito VOP nebo kupní smlouvou jsou příslušné české soudy, které budou aplikovat české právo.

9.3. Tyto VOP nabývají účinnosti 25. 11. 2020.


Příloha 1

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

Pro: Markéta Zádrapová, Lidečko 523, 756 15 Lidečko, IČ 02536323, e-mail: info@svatby-margaret.cz

Dobrý den,

oznamuji, že odstupuji od smlouvy o nákupu přiloženého zboží a přikládám kopii faktury. Zároveň žádám o vrácení kupní ceny

na bankovní účet č. _____________ / _____________

poštovní poukázkou na adresu ________________________________________ .

Datum ____________ Jméno a podpis ________________________

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Osobní odběr
Kancelář Vsetín (parkoviště Jednota)
Smetanova 970, Vsetín 755 01
 
Budova nádraží ČD Horní Lideč
Horní Lideč 90, Horní Lideč 756 12

Tel: +420 731 715 124
 
Osobní odběr je možný pouze po předchozí domluvě.

 

Kontakt
Logo
Svatby Margaret
Po-Pá, 9–17 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz